(Sportclub)
(Púchov)
(Indians)

Turnaj TOP 8 - 01.05.2016

V poslednom podujatí ročníka 2015/16 sa rozhodlo o držiteľovi pohára DCA SS Cupu. Vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:2. V súboji o tretie miesto vyhral Jozef Kvasnička (Púchov) nad Róbertom Veselovským (Indians) 3:1.

Výsledky turnaja TOP 8 - MAJ 2O16

Turnaj 8 - 24.04.2016 - 19 hráčov

V poslednom ôsmom turnaji sa rozhodovalo o konečnom poradí celého ročníka a o účasť v turnaji TOP 8. Vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Veselovským (Indians) 4:1. Tretie miesta obsadili Jaroslavav Konečný (Žilina) a Marek Labuda (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O16                   Konečné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 8 - APR 2O16

Turnaj 7 - 27.03.2016 - 17 hráčov

Vo finále najslabšieho turnaja čo sa týka účasti vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:0. Tretie miesta obsadili Pavol Benko st. (Zepelin) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O16                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 7 - MAR 2O16

Turnaj 6 - 28.02.2016 - 23 hráčov

Vo finále šiesteho tohtoročného vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:3. Na tretích miestach ako porazení zo semifinále skončili František Vranka (Zepelin) a Marek Labuda (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O16                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 6 - FEB 2O16

Turnaj 5 - 31.01.2016 - 27 hráčov

Turnaja sa zúčastnilo na tento ročník rekordný počet účastníkov. Vo finále vyhral Branislav Blaško (Šakali) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:3. Tretie miesta obsadili Jozef Kvasnička (Púchov) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O16                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 5 - JAN 2O16

Turnaj 4 - 27.12.2015 - 19 hráčov

Vo finále posledného tohtoročného turnaja vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Pavlom Benkom st. (Zepelin) 4:1. Tretie miesta obsadili Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O15                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 4 - DEC 2O15

Turnaj 3 - 22.10.2015 - 19 hráčov

Vo finále tretieho turnaja sa vo finále stretli víťazi prvých dvoch turnajov Martin Červeňan (Zepelin) a Jozef Kvasnička (Púchov) s výsledkom 4:1 v prospech prvého menovaného. Tretie miesta obsadili ako porazení zo semifinále Karol Kubáň (Šakali) a Róbert Veselovský (Indians).

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O15                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 3 - NOV 2O15

Turnaj 2 - 25.10.2015 - 19 hráčov

V druhom turnaji sa vo finále stretli Jozef Kvasnička (Púchov) a František Vranka (Zepelin) s výsledkom 4:1. Na tretích miestach skončili ako porazení zo semifinále Bohuš Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O15                   Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 2 - OKT 2O15

Turnaj 1 - 27.09.2015 - 18 hráčov

V otváracom turnaji nového XI. ročníka sa vo finále stretli Martin Červeňan (Zepelin) a František Vranka (Zepelin) s výsledkom 4:0. Ako porazení zo semifinále Jozef Kvasnička (Púchov) a Ľuboš Lutišan (Sportclub) obsadili 3. priečku.