Róber ŽILKA
(Sportclub)
(Sportclub)

Turnaj TOP 8 - 26.04.2015

Najlepších 8 hráčov z turnajov 1 až 8 sa stretlo na poslednom turnaji TOP 8, kde sa popasovali o celkový pohár DCA SS Cup celého ročníka. Vo finále nakoniec vyhral Róbert Veselovský (Indians) nad  Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. Na treťom mieste skončil Róbert Žilka (Sportclub), keď s súboji o 3. miesto vyhral nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) 3:2.

Výsledky turnaja TOP 8 - 26.04.2015 a celkové poradie

Turnaj 8 - 19.04.2015 - 15 hráčov

V poslednom ôsmom turnaji, kde sa rozhodlo o konečnom poradí pred turnajom TOP 8, vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:1. Na tretích miestach ako porazení zo semifinále skolčili Marek Labuda (Trenčín) a Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O15                                      Konečné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 8 - APR 2O15

Turnaj 7 - 29.03.2015 - 19 hráčov

V siedmom turnaji sa opakovalo už štvrtý krát finále s rovnakým osadením. Tentokrát už po tretí krát vyhral Jakub Sedlák (JT Valmont) nad  Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. O tretie miesto sa podelili Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Róbert Veselovský (Indians).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O15                                      Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 7 - MAR 2O15

Turnaj 6 - 22.02.2015 - 15 hráčov

Vo februárovom turnaji sa opakovalo finále z prvého turnaja s rovnakými hráčmi Martinom Červeňanom (Zepelin) a Jakubom Sedlákom (JT Valmont) a súboj skončil aj s rovnakým výsledkom ako v prvom turnaji 3:4. Na tretích miestach skončili ako porazení z oboch semifinále Róbert Žilka (Sportclub) a Marek Labuda (Trenčín).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O15                                        Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 6 - FEB 2O15

Turnaj 5 - 25.01.2015 - 14 hráčov

V piatom turnaji vyhral opäť vo finále Martin Červeňan (Zepelin) nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) 4:2. Tretie miesta obsadili Róbert Veselovský (Indians) a Marek Labuda (Trenčín).

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O15                                        Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 5 - JAN 2O15

Turnaj 4 - 28.12.2014 - 16 hráčov

Vo štvrtom turnaji vyhral v napínavom finále Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:3 a upevnil si tak vedúcu priečku v priebežnom poradí celého ročníka s náskokom 388 bodov. O tretiu priečku sa podelili Michal Brigáň (Sportclub) a Marek Labuda (Trenčín).

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O14                                        Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 4 - DEC 2O14

Turnaj 3 - 30.11.2014 - 16 hráčov

V treťom tohtoročnom turnaji si dali odvetu finále rovnakí súperi z prvého turnaja a tentoraz vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Jakubom Sedlákom (JT Valmont) 4:0. O tretiu priečku sa podelili Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O14                                      Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 3 - NOV 2O14

Turnaj 2 - 26.10.2014 - 23 hráčov

V druhom turnaji bola účasť o troška lepšia ako v prvom turnaji. Vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Michalom Vraníkom (Bažanti) 4:1. O tretiu priečku sa podelili Róbert Veselovský (Indians) a Ľuboš Lutišan (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O14                                       Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 2 - OKT 2O14

Turnaj 1 - 28.09.2014 - 20 hráčov

V otváracom turnaji nového ročníka sa vo finále stretli Martin Červeňan (Zepelin) a Jakub Sedlák (JT Valmont). Po siedmich setoch vyšiel zo súboja ako víťaz Jakub Sedlák. Ako porazení zo semifinále Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Ľuboš Lutišan (Sportclub) obsadili 3. priečku.