(Sportclub)
Róbert VESELOVSKÝ
(Indians)

Play Off

Ihneď po poslednom ôsmom turnaji sa odohralo play off, kde boli nasadení prví ôsmi hráči podľa celkového poradia. Vo finále a hlavnú cenu tablet Lenovo IdeaTab A7 vyhral Martin Červeňan (Zepelin) výsledkom 7:2 nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 7:2. Tretie miesto obsadil Róbert Veselovský (Indians) keď v boji o 3.miesto vyhral 5:0 nad Františkom Vrankom (Zepelin).

Výsledky Play Off

Turnaj 8 - 27.8.2017 - 21 hráčov

V poslednom turnaji sa opakovalo finále z turnaja 7 a tentoraz vyhral Jaroslav Mrenica (Púchov) nad Jakubom Sedlákom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Marek Labuda (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8                                                                                                        Konečné poradie po turnaji č.8

Turnaj 7 - 13.8.2017 - 27 hráčov

V siedmom (zatiaľ najpočetnejšom čo sa týka počtu hráčov 27) turnaji vyhral Jakub Sedlák (Zepelin) nad Jaroslavom Mrenicom (Púchov) 4:3. Tretie miesta obsadili Marián Kvasnička (Šikmé VT-16 Šípky) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 7                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.7

Turnaj 6 - 30.7.2017 - 26 hráčov

V šiestom turnaji vyhral Milan Dudáš (Pov.Bystrica) nad Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:3. Tretie miesta obsadili Peter Rarik (Pov.Bystrica) a Karol Kubáň (Šakali).

Turnaj 5 - 16.7.2017 - 20 hráčov

Vo piatom turnaji vyhral Milan Dudáš (Pov.Bystrica) nad Jakubom Sedlákom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Jaroslav Konečný (Žilina) a Martin Mišo (Trenčín).

Turnaj 4 - 2.7.2017 - 24 hráčov

Vo štvrtom turnaji vyhral Jakub Sedlák (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:2. Tretie miesta obsadili Martin Červeňan (Zepelin) a Róbert Žilka (Sportclub).

Turnaj 3 - 18.6.2017 - 22 hráčov

V treťom turnaji sa po dlhšom čase podarilo prebojovať do úspešného finále Martinovi Červeňanovi (Zepelin) a aj vyhrať nad Marekom Labudom (Zepelin) s výsledkom 4:0. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Martin Mišo (Trenčín).

Turnaj 2 - 4.6.2017 - 22 hráčov

V druhom turnaji po druhý krát vo finále vyhral Róbert Veselovský (Indians) tentoraz nad Jaroslavom Konečným (Žilina) s výsledkom 4:1. Tretie miesta obsadili Martin Červeňan (Zepelin) a Jakub Sedlák (Zepelin).

Turnaj 1 - 28.5.2017 - 20 hráčov

V úvodnom turnaji druhého ročníka vo finále vyhral Róbert Veselovský (Indians) nad Mariánom Kvasničkom (Šikmé VT-16 Šípky) s výsledkom 4:1. Tretie miesta obsadili Erik Uher (JT Valmont) a Jaroslav Konečný (Žilina).

Výsledky turnaja č. 1                                                                                                        Priebežné poradie po turnaji č.1