S T E E L   D A R T S   -   D U B N I C A   N A D   V Á H O M

Termínový kalendár                                                 Termíny zápasov celej sezóny DLKŠ 2017/18

                                                                                                                                    Termíny turnajov celej sezóny DCA SS Cup 2017/18

Sportclub Bar, Dubnica nad Váhom                            Ostatné turnaje 

 

Nedeľa – 21.1.2018 DLKŠ - Štvrťfinále Play off - zápasy 2 a 3
16:30h Bažanti - Zepelin, 19:00h JT Valmont - Sportclub

Nedeľa – 28.1.2018 DCA Sportclub Steel Cup 2017 - Turnaj 5
14:00h.  prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa – 4.2.2018 DLKŠ - DLKŠ - Štvrťfinále Play off - zápasy 3
14:00h Global Extra - Indians, 16:30h Sportclub - JT Valmont, 19:00h Zepelin - Bažanti

Nedeľa – 11.2.2018 DLKŠ - Semifinále Play off zápasy 1 a skupina o 5.miesto
14:00h Relaks - pŠF3, 16:30h vŠF3 - vŠF4, 19:00h vŠF1 - vŠF2

Nedeľa – 18.2.2018 DLKŠ - Semifinále Play off zápasy 2 a skupina o 5.miesto
14:00h vŠF2 - vŠF1, 16:30h pŠF1 - pŠF2, 19:00h vŠF4 - vŠF3

Nedeľa – 25.2.2018 DCA Sportclub Steel Cup 2017 - Turnaj 6
14:00h.  prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa – 4.3.2018 DLKŠ - Semifinále Play off zápasy 3 a skupina o 5.miesto
14:00h vŠF3 - vŠF4, 16:30h vŠF1 - vŠF2, 19:00h pŠF2 - Relaks

Nedeľa – 11.3.2018 DLKŠ - Semifinále Play off zápasy 4 a skupina o 5.miesto
14:00h vŠF4 - vŠF3, 16:30h pŠF3 - pŠF4, 19:00h vŠF2 - vŠF1

Nedeľa – 18.3.2018 DLKŠ - Semifinále Play off zápasy 5 a skupina o 5.miesto
14:00h vŠF1 - vŠF2, 16:30h pŠF4 - pŠF2, 19:00h vŠF3 - vŠF4

Nedeľa – 25.3.2018 DCA Sportclub Steel Cup 2017 - Turnaj 7
14:00h.  prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa – 1.4.2018 DLKŠ - Finále Play off, o 3.miesto zápasy 1 a skupina o 5.miesto
14:00h pSF2 - pSF1, 16:30h Relaks - pŠF1, 19:00h vSF1 - vSF2

Nedeľa – 8.4.2018 DLKŠ - Finále Play off, o 3.miesto zápasy 2 a skupina o 5.miesto
14:00h pŠF1 - pŠF4, 16:30h pSF1 - pSF2, 19:00h vSF2 - vSF1

Nedeľa – 15.4.2018 DLKŠ - Finále Play off, o 3.miesto zápasy 3 a skupina o 5.miesto
14:00h pŠF2 - pŠF3, 16:30h vSF1 - vSF2, 19:00h pSF2 - pSF1

Nedeľa – 22.4.2018 DLKŠ - Finále Play off, o 3.miesto zápasy 4 a skupina o 5.miesto
14:00h pSF1 - pSF2, 16:30h vSF2 - vSF1, 19:00h pŠF3 - pŠF1

Nedeľa – 29.4.2018 DCA Sportclub Steel Cup 2017 - Turnaj 8
14:00h.  prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa – 6.5.2018 DLKŠ - Finále Play off, o 3.miesto zápasy 5 a skupina o 5.miesto
14:00h vSF1 - vSF2, 16:30h pSF2 - pSF1, 19:00h pŠF4 - Relaks

Nedeľa – 13.5.2018 DCA Sportclub Steel Cup 2017 - Turnaj TOP 8 a slávnostné vyhodnotenie sezóny
14:00h.  začiatok turnaja, 16:00 h. finále turnaja, 16:30 h. Schôdza kapitánov, 17:00 h. začiatok slávnostného vyhodnotenia sezóny

 

TOPlist