S T E E L   D A R T S   -   D U B N I C A   N A D   V Á H O M

Termínový kalendár                                                 Termíny zápasov celej sezóny DLKŠ 2018/19

                                                                                                                                    Termíny turnajov celej sezóny DCA SS Cup 2018/19

Sportclub Bar, Dubnica nad Váhom                            Ostatné turnaje 


Nedeľa –  30.9.2018 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 1
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  7.10.2018 DLKŠ 2018/19 3.kolo
14:00 h. Lizard - Global Extra, 16:30 h. Bažanti - Šakali, 19:00 h. Šikmé VT-16 Šípky - Relaks

Nedeľa –  14.10.2018 DLKŠ 2018/19 4.kolo
14:00 h. Hruška - Zepelin, 16:30 h. JT Valmont - Lizard, 19:00 h. Global Extra - Bažanti

Nedeľa –  21.10.2018 DLKŠ 2018/19 4. a 5.kolo
14:00 h. Hruška - JT Valmont, 16:30 h. Šakali - Šikmé VT-16 Šípky, 19:00 h. Relaks - Indians

Nedeľa –  28.10.2018 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 2
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  4.11.2018 DLKŠ 2018/19 5.kolo
14:00 h. Bažanti - Indians, 16:30 h. Lizard - Relaks, 19:00 h. Zepelin - Šakali

Nedeľa –  11.11.2018 DLKŠ 2018/19 5. a 6.kolo
14:00 h. Indians - Šikmé VT-16 Šípky, 16:30 h. Šakali - Lizard, 19:00 h. Sportclub - Global Extra

Nedeľa –  18.11.2018 DLKŠ 2018/19 6.kolo
14:00 h. Relaks - Bažanti, 16:30 h. Global Extra - Zepelin, 19:00 h. JT Valmont - Sportclub

Nedeľa –  25.11.2018 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 3
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  2.12.2018 DLKŠ 2018/19 7.kolo
14:00 h. Lizard - Šikmé VT-16 Šípky, 16:30 h. Sportclub - Relaks, 19:00 h. Zepelin - Indians

Nedeľa –  9.12.2018 DLKŠ 2018/19 7. a 8.kolo
14:00 h. Hruška - Šakali, 16:30 h. JT Valmont - Global Extra, 19:00 h. Šikmé VT-16 Šípky - Bažanti

Nedeľa –  16.12.2018 DLKŠ 2018/19 8.kolo
14:00 h. Global Extra - Hruška, 16:30 h. Indians - Lizard, 19:00 h. Šakali - Sportclub

Nedeľa –  23.12.2018 DLKŠ 2018/19 8. a 9.kolo
14:00 h. Sportclub - Šikmé VT-16 Šípky, 16:30 h. Relaks - Zepelin, 19:00 h. Hruška - Indians

Nedeľa –  30.12.2018 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 4
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  6.1.2019 DLKŠ 2018/19 9.kolo
14:00 h. Global Extra - Šakali, 16:30 h. Zepelin - Bažanti, 19:00 h. JT Valmont - Relaks

Nedeľa –  13.1.2019 DLKŠ 2018/19 10.kolo
14:00 h. Indians - Sportclub, 16:30 h. Relaks - Hruška, 19:00 h. Šakali - JT Valmont

Nedeľa –  20.1.2019 DLKŠ 2018/19 10. a 11.kolo
14:00 h. Relaks - Global Extra, 16:30 h. Šikmé VT-16 Šípky - Zepelin, 19:00 h. Bažanti - Lizard

Nedeľa –  27.1.2019 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 5
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  3.2.2019 DLKŠ 2018/19 11.kolo
14:00 h. Indians - JT Valmont, 14:00 h. Lizard - Zepelin, 16:30 h. Bažanti - Sportclub, 19:00 h. Šikmé VT-16 Šípky - Hruška

Nedeľa –  17.2.2019 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 6
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  31.3.2019 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 7
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja

Nedeľa –  28.4.2019 DCA SS Cup 2018/19 - Turnaj 8
14:00 h. prezentácia, 14:30 h. začiatok turnaja
 

TOPlist