(Zepelin)
(Zepelin)
(Sportclub)

Turnaj TOP 8 - 13.5.2018

Celkovým víťazom sa stal Róbert Žilka (Sportclub) keď vo finále turnaja vyhral nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:1. V súboji o 3.miesto vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) 3:1.

Výsledky turnaja TOP 8 - 13.5.2018

Turnaj 8 - 29.4.2018 - 23 hráčov

V poslednom ôsmom turnaji, v ktorom sa rozlúštila tajnička o postupujúcich do turnaja TOP8, vyhral vo finále Karol Kubáň (Šakali) nad Ľubošom Lutišanom (Sportclub) 4:2. Tretie miesta obsadili František Vranka (Zepelin) a Ivan Fabo (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O18                    Konečné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 8 - APR 2O18

Turnaj 7 - 25.3.2018 - 22 hráčov

V siedmom turnaji vyhral vo finále Martin Červeňan (Zepelin) nad Františkom Vrankom (Zepelin) 4:1. Tretie miesta obsadili Daniel Okel (Relaks) a Róbert Žilka (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O18                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 7 - MAR 2O18

Turnaj 6 - 4.2.2018 - 35 hráčov

V šiestom turnaji vyhral vo finále Ľuboš Lutišan (Sportclub) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:1. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O18                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 6 - FEB 2O18

Turnaj 5 - 28.1.2018 - 32 hráčov

V piatom turnaji vyhral vo finále Marcel Luhový (Púchov) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:3. Tretie miesta obsadili Karol Kubáň (Šakali) a Branislav Blaško (Šakali).

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O18                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 5 - JAN 2O18

Turnaj 4 - 30.12.2017 - 21 hráčov

V poslednom turnaji roku 2017 vyhral vo finále Martin Červeňan (Zepelin) nad Marekom Labudom (Zepelin) 4:0. Tretie miesta obsadili Róbert Žilka (Sportclub) a Karol Kubáň (Šakali).

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 4 - DEC 2O17

Turnaj 3 - 26.11.2017 - 30 hráčov

V treťom turnaji vyhral vo finále Martin Červeňan (Zepelin) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:2. Tretie miesta obsadili Ondrej Habánek (Sportclub) a Ľuboš Lutišan (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 3 - NOV 2O17

Turnaj 2 - 29.10.2017 - 26 hráčov

Vo finále druhého turnaja vyhral Marián Kvasnička (Global Extra) nad Martinom Červeňanom (Zepelin) 4:1. Tretie miesta obsadili Peter Rarik (Global Extra) a Karol Kubáň (Šakali).

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 2 - OKT 2O17

Turnaj 1 - 24.09.2017 - 17 hráčov

V prvom turnaji nového ročníka vo finále vyhral Martin Červeňan (Zepelin) nad Karolom Kubáňom (Šakali) 4:2. Ako porazení zo semifinále obsadili spoločnú 3. priečku Róbert Žilka (Sportclub) a Ondrej Habánek (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 1 - SEP 2O17                    Priebežné poradie a štatistika jednotlivcov po turnaji č. 1 - SEP 2O17