(Zepelin)
Marián KVASNIČKA
(Sportclub)

Turnaj TOP 8 - 27.04.2014

V kvalitne osadenom turnaji najlepších hráčov vyhral František Vranka (Zepelin) nad Mariánom Kvasničkom (Global Extra) v šiestich legoch 4:2. Tretie miesto obsadil Jakub Sedlák (JT Valmont) keď vyhral nad Róbertom Žilkom (Sportclub) tesne 3:2.

Výsledky turnaja TOP 8 - APR 2O14

Turnaj 8 - 13.04.2014 - 17 hráčov

Finále dopadlo tak, že vyhral František Vranka (Zepelin) s Jakubom Sedlákom (JT Valmont) v šiestich legoch 4:2. Na tretích miestach skončili Róbert Žilka (Sportclub) a Martin Červeňan (Zepelin).

Výsledky turnaja č. 8 - APR 2O14                                                        Priebežné poradie

Turnaj 7 - 30.03.2014 - 14 hráčov

Vo finále vyhral Jakub Sedlák (JT Valmont) nad Róbertom Žilkom (Sportclub) 4:1. Na tretích miestach skončili Martin Červeňan (Zepelin) a Róbert Veselovský (Indians).

Výsledky turnaja č. 7 - MAR 2O14                                                        Priebežné poradie

Turnaj 6 - 23.02.2014 - 17 hráčov

Na šiestom turnaji vo finále narazili na seba František Vranka (Zepelin) po vynechanom piatom turnaji a Peter Rarik (Global Extra), ktorý vynechal dva turnaje. Na tretích miestach skončili Bohuš Kvasnička (Global Extra) a Ľuboš Lutišan (Sportclub).

Výsledky turnaja č. 6 - FEB 2O14                                                        Priebežné poradie

Turnaj 5 - 26.01.2014 - 12 hráčov

Po Novom roku na turnaji chýbali obaja lídri priebežného poradia (F.Vranka, J.Sedlák), a tak bolo zaujímavé sledovať, kto si vybojuje víťazstvo. Januárovým víťazom sa stal napokon skúsený Marián Kvasnička (Global Extra), ktorý síce raz chyboval v druhom zápase turnaja. V ňom ho zdolal jeho neskorší finálový súper Róbert Žilka (Sportclub). Ten však už vo finále víťazstvo nezopakoval, a preto po výsledku 4:3 obsadil napriek výbornej forme opäť striebornú priečku. Na tretej pozícii sa umiestnili K.Kubáň (Šakali) a P.Hromádka (Bažanti). Na turnaji chýbali zástupcovia tímov Zepelin a JT Valmont.

Výsledky turnaja č. 5 - JAN 2O14                                                        Priebežné poradie

Turnaj 4 - 29.12.2013 - 11 hráčov

Na záver roka sa zišlo na turnaji iba 11 hráčov, ale turnaj to bol kvalitný. Vo finále sa už po štvrtýkrát objavil František Vranka (Zepelin). Jeho súperom bol tentokrát vo vynikajúcej forme hrajúci Róbert Žilka (Sportclub). Bolo to jeho prvé turnajové finále. Skúsený matador F.Vranka mu však nedal veľa šancí a po výseldku 4:2 si pripísal druhé tohtoročné víťazstvo. Pred bránami finále zostali Ľuboš Lutišan (Sportclub) a Jakub Sedlák (JT Valmont), ktorý prehral semifinále s F.Vrankom, po tom, čo ho poslal do Béčka hneď v 1.kole R.Žilka.

Výsledky turnaja č. 4 - DEC 2O13                                                        Priebežné poradie

Turnaj 3 - 24.11.2013 - 18 hráčov

Vo finále sa do tretice stretli tí istí hráči- František Vranka (Zepelin) a Jakub Sedlák (JT Valmont). Na striedačku si víťazstvo po finálovom výsledku 3:4 odnáša po druhýkrát v sezóne J.Sedlák. Obaja finalisti kraľujú priebežnému poradiu súťaže a už teraz sú takmer istými účastníkmi aprílového turnaja Top 8. Róbert Žilka (Sportclub) môže považovať turnaj za vydarený, odnáša si tretie miesto, takisto ako Karol Kubáň (Šakali). Do turaja sa prezentovalo zatiaľ najviac 18 hráčov zo všetkých klubov DLKŠ.

Výsledky turnaja č. 3 - NOV 2O13                                                        Priebežné poradie

Turnaj 2 - 27.10.2013 - 17 hráčov

Rovnaké obdsadenie ako pred mesiacom malo finálové stretnutie. Tentokrát sa však František Vranka (Zepelin) revanšoval v najvyššej možnej miere, a tak si Jakub Sedlák (JT Valmont) odnáša finálovú porážku 4:0. Finalisti odohrali turnaj vo famóznom štýle. Tretie miesto obsadil znova Ondrej Habánek (Sportclub) a doplnil ho tentokrát iný hráč Global Extra Bohuš Kvasnička. Turnaja sa zúčastilo 17 hráčov, chýbali znova len Šakali.

Výsledky turnaja č. 2 - OKT 2O13                                                        Priebežné poradie

Turnaj 1 - 22.09.2013 - 14 hráčov

V decembri 2010 zaznamenal posledný víťazný turnaj Jakub Sedlák (JT Valmont), potom sa na dve sezóny vytratil. Teraz sa vrátil opäť vo veľkom štýle. Žiadnemu zo svojich súperov nedal šancu. Cestou do finále stratil iba jeden leg. František Vranka (Zepelin) nenašiel na bývalého spoluhráča recept ani v úvode turnaja, ani vo finále, ktoré sa skončilpo tesným výsledkom 4:3. O tretiu priečku sa podelili Peter Rarik (Global Extra) a Ondrej Habánek (Sportclub). Na prvom turnaji sa predstavilo 14 hráčov zo 7 tímov, chýbali len Šakali s obhajcom prvenstva B.Blaškom.